More Website Templates at TemplateMonster.com!

Kurumsal

 2000 Yılından bugüne ‘’Önce Kalite’’ prensibi ile ciddi ve istikrarlı çalışmamızın sonucunda üretilen Bella Donna markalı ürünlerimizle firmamız, ‘’kalitenin çok pahalı olmak’’ anlamına gelmediğini bilen bilinçli tüketicelere, hizmet veren bir iç giyim markası olmayı başarmıştır.

      Firmamız, sektöründe önde gelen üreticilerle rekabet edebilmek için kullandığı makine ve ekipmanlarla yüksek teknolojiyi seçerek, hertürlü teknik bilgiye sahip personelleri ile faaliyetine devam etmektedir.

     Gün geçtikce kalite bilincini artıran, yenilik ve gelişmelere ayak uyduran ve bununla birlikte büyüyen firmamız yurt içinde birçok zincir mağaza ve satış noktalarına ulaşmıştır.                    K.K.T.C, Arap ülkeleri, Ortadoğu ülkeleri, Türki Cumhuriyetleri, Rusya ve Avrupa ülkelerine   Bella Donna markalı ürünlerimizin ihracatını yapıyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

   Amacımız; kalite prensiplerimizden ödün vermeden sürekli iyileşme ve gelişme içerisinde tüketicimize ulaşmak ve kalitenin asla pahalı olmadığı bilincini yaymaktı